Потоп в Ocean Plaza: постраждалим пообіцяли компенсувати збитки

Влада Києва пообіцяла компенсувати збитки кожному водію, чиє авто було пошкоджене під час масштабного прориву тепломережі поблизу Ocean Plaza.

Об этом сообщает http://bad-credit-finance.net

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Укрінформ, про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка Петро Пантелєєв.Loading...

«Будемо з кожним випадком індивідуально розбиратися і будемо компенсувати збитки», — пообіцяв чиновник.

Він додав, що обстеження автомобілів буде проводити спеціально створена комісія.

Зазначимо, крім пошкодження автомобілів, прорив приніс й більш тяжкі наслідки. Окріп з системи водопостачання хлинув на перший і підземні поверхи торговельного центру “Ocean Plaza”. Відвідувачі отримали опіки ніг. Очевидці інциденту розповіли, що люди кричали і заскакували в продуктові візки. При цьому подібні прориви, хоч й не настільки масштабні, траплялися вже не раз.

Також повідомлялося, що внаслідок НП в Ocean Plaza постраждали щонайменше 9 осіб. Крім того, окріп пошкодив асфальтове покриття, в утворену дірку частково провалилося маршрутне таксі. Заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелєєв вже назвав причину прориву тепломережі – гідравлічні випробування. Чиновник стверджує, що сама магістраль не була в аварійному стані і проходила всі необхідні перевірки.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/14/potop-v-ocean-plaza-postrazhdalym-poobitsyaly-kompensuvaty-zbytky/”

Похожие материалы (по тегу)